Kodėl verta rinktis „Cytoplan“ maisto papildus? l Tautvilė Šliažaitė

2020-06-01
Kodėl verta rinktis „Cytoplan“ maisto papildus? l Tautvilė Šliažaitė

Šiais laikais sveikų maisto produktų ir papildų pasirinkimas yra itin didelis, tad nenuostabu, jog neretai pasidaro sudėtinga išsirinkti. Šį kartą noriu jums papasakoti, kodėl jau ne vienerius metus pati vartoju, pacientams rekomenduoju ir visiems reklamuoju anglų kompanijos „Cytoplan“ maisto papildus. Kodėl jie verti ir jūsų dėmesio?

Paremta mokslu

Šios kompanijos tikslas yra sekti visas naujausias studijas mitybos ir sveikatos srityje, o kuriant produktus atsižvelgti į tai, kokia optimali papildo dozė ir sudėtis pasieks geriausius rezultatus ir tuo pačiu, ar kaina bus prieinama daugeliui.

Didelis dėmesys papildo sudėčiai

Man, kaip specialistei, itin svarbu, kokia yra maisto papildų sudėtis. Būtent dėl šios priežasties pasirinkau „Cytoplan“ kompanijos papildus, kurių sudėtyje naudojamos mūsų organizmo lengviau įsisavinamos medžiagos. Pavyzdžiui, dažnai galime rasti „cinko sulfato“ papildus, tačiau jie nėra gerai įsisavinami ir kartais net gali sukelti virškinimo sistemos negalavimus, tuo tarpu „Cytoplan“ naudoja „cinko citratą“, kuris yra ne tik geriau įsisavinamas, bet ir geriau toleruojamas.

Papildai – sveikatai gerinti, o ne žaloti

Tikiu, kad naudodami papildus, iš jų norime gauti tik gerąsias savybes, būtent dėl šios priežasties yra itin svarbu atkreipti dėmesį, ar papildai neatneša ir „žalos“. Pavyzdžiui, renkantis žuvų taukus rekomenduoju vengti tokių papildų, kurie yra padaryti iš tuno, menkių kepenėlių, ryklio arba papildo sudėtis nėra aiškiai įvardinama ant pakuotės. Kadangi šio tipo žuvys yra gausios sunkiojo metalo gyvsidabrio, tikėtina, kad su tokiais papildais mes gausime ir didesnį kiekį gyvsidabrio, kuris gali neigiamai veikti mūsų sveikatą. „Cytoplan“ žuvų taukų sudėtis yra iš tokių mažų žuvyčių, kaip sardinės ir ančiuviai. Būtent tokio tipo žuvų taukus ir reikėtų rinktis. Atsiminkite – kuo mažesnė žuvis, tuo joje mažiau sveikatai kenksmingų medžiagų.

Apgalvoti papildų mišiniai

Jei negalite pasikonsultuoti su kompetentingu sveikatos specialistu, išsirinkti reikalingus maisto papildus gali būti sudėtinga. Būtent dėl šios priežasties „Cytoplan“ yra sukūrę nemažai mišinių, kurie gali būti naudingi esant tam tikriems poreikiams – nuo cukraus reguliavimui ir saldumynų poreikio mažinimui „Blood sugar balance“, pagalbos esant padidėjusiam stresui „Adrenal support“ iki multivitaminų, skirtų besilaukiančioms ir maitinančioms mamytėms „Pregna-plan“. Tokius papildus nesudėtinga tinkamai pasirinkti ir patiems, be specialisto pagalbos.

Labai tikiu, kad didžiausia sveikatos dalis priklauso nuo mūsų mitybos ir vidinės emocinės būsenos, bet tuo pačiu pastebiu, kad šiais laikais dažnai vien sveiko maisto nebepakanka. Tokiu atveju į pagalbą ateina papildai. Tačiau skatinu juos rinktis atsakingai ir įsiklausyti į organizmo poreikius.

Autorė: Natūropatinės mitybos specialistė Tautvilė Šliažaitė - Miller.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui