Naujieji metai – atrask save iš naujo!

2024-01-03
Naujieji metai – atrask save iš naujo!

Nors kiekvieną dieną turime galimybę pradėti viską iš naujo, Naujieji metai visada ateina su ypatinga energija, kuri priverčia atversti naują puslapį, peržiūrėti ir įvertinti tai, ką nuveikėme iki šiol, pagalvoti, ką reikėtų daryti ir ką pakeisti, kad gyvenimas būtų dar geresnis. Su šia banga ateina ir mūsų sausio mėnesio šūkis – „atrask save iš naujo“. Jei taip pat jauti, kad esi savo likimo kalvis, mums tikrai pakeliui. Sudarėme sveiko ir tvaraus gyvenimo gidą, kuriame yra 10 mažų dalykų, darančių didelę įtaką ir kuriuos, mūsų manymu, turėtų žinoti kiekvienas, kad galėtume pradėti juos įgyvendinti jau dabar!

1. Sausis yra tarptautinis augalinės kilmės produktų mėnuo, dar vadinamas veganų mėnesiu, kurio metu atkreipiamas viso pasaulio dėmesys į tai, kad žmonės valgytų daugiau augalinės kilmės produktų. Mes – prisidedame!

2. Jei nori gyventi tvariau, bet atrodo, kad mažo žingsnelio neužteks, norime tave paskatinti! Pradėti galima tik nuo vieno produkto, pavyzdžiui, natūralios indų plovimo priemonės, kuri bus naudingesnė tavo organizmui, odai ir ekosistemai, į kurią šis produktas patenka nubėgęs į kanalizaciją. Be to, nebus jokių problemų, jei indus tik praskalausi!

3. Jei mėgsti džiovintus vaisius, kurie, beje, yra puiki alternatyva saldainiams, rinkis ekologiškus variantus, nes tai garantuos, kad šie vaisiai nebus apdoroti sulfatais (sieros dioksidu). Ar žinojai, kad ekologiški džiovinti abrikosai visada bus rudi, o ne oranžiniai? Tai patvirtina, kad į sudėtį nebuvo pridėta sulfatų.

4. Jei esi pasiryžęs žengti kelis žingsnius savo ir pasaulio labui – keisk dažniausiai naudojamus kasdienius produktus, tokius kaip miltai, riešutai, kava, avižiniai dribsniai, į ekologiškus, o laikui bėgant prijunk ir kitokio tipo produktus.

5. Natūralūs gamintojai dažniausiai renkasi ekologiškesnes pakuotes – plastikinius butelius, kurie yra sukurti iš augalų, skaidrų vyniojamąjį popierių, pagamintą iš kukurūzų, FSC sertifikuotą popierių, stiklines ar pakartotinai užpildomas pakuotes ir kt. Taigi, pasirinkus tokius gaminius taip pat žengsi žingsnį planetos švarinimo link!

6. Jei manai, kad natūralios kosmetikos produktai yra mažiau veiksmingi ir negali paveikti, pavyzdžiui, gilesnių raukšlių – klysti. Natūrali kosmetika taip pat yra moksliškai ištirta ir egzistuoja realūs įrodymai, kad ji veikia! Jei pasirinksi natūralią kosmetiką jau dabar, netrukus sulauksi dar daugiau komplimentų.

7. Elkis atsakingai ir pirk tai, ko išties reikia – taip sumažinsi atliekų kiekį, išmesi mažiau maisto ir būsi sąmoningesnis savo pasirinkimuose. Geresnė kokybė ir mažiau atliekų!

8. Jei prieš porą metų išbandei natūralią kosmetiką, bet dėl ​​kokių nors priežasčių ja nusivylei, rekomenduojame suteikti jai dar vieną šansą, nes kasmet natūralūs prekių ženklai tobulina produktų sudėtines dalis  ir atranda vis efektyvesnių augalų ekstraktų derinių. Jei abejoji savo pasirinkimu, mes visada pasiruošę padėti.

9. Taip pat nepamiršk drabužių, kuriuos dėvi, stenkis rinktis natūralaus pluošto medžiagas – medvilnę, liną, vilną, šilką, kurie tarnaus ilgiau ir bus malonesni odai!

10. Pasidalink savo gyvenimo būdu ir sveikuoliškais atradimais su kitais!  Labai dažnai daugelis nežino, nuo ko pradėti pokyčius arba pamiršta jų svarbą, tad būkime tie, kurie apie tai primins ir skatins kitus būti geriausia savo versija.

Ar prisijungsi prie mūsų?

Autorius: Ilva Jasmīne Bekmane

 

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui