„Sportuojantys“ išbandė ekologišką guaraną | LIVIN

2023-08-02
„Sportuojantys“ išbandė ekologišką guaraną | LIVIN

2015 metais, sutuoktiniai Indrė ir Deividas, bendrai sukaupę didesnį nei 25 metų stažą sporto bei sveikos gyvensenos srityje, įkūrė prekių ženklą „Sportuojantys“. Jie mano, kad nuolatiniam rėžimui palaikyti reikalingos savybės - nuoseklumas ir disciplina. Tuomet, progresui palaikyti, belieka tik 3 sąlygos: treniruotės, subalansuota mityba bei maisto papildai. „Livin“ turime platų ekologiško supermaisto asortimentą. Su tokiais produktais galima ne tik efektyviai, bet ir skaniai gauti reikiamų maistinių medžiagų, kurių nepavyko gauti kitais būdais. Tad „Sportuojantys“ išbandė ir įvertino ekologišką guaraną.

„Diet Food“ guaranos miltelių nauda

Kalbant paprastai, guarana – tai augalas, žinomas dėl savo stimuliuojančių ir gydomųjų savybių, kurį dar prieš šimtmečius pradėjo vartoti įvairios žmonių gentys. Guaranos nauda:
•    Gali padidinti energingumą, koncentraciją ir sumažinti nuovargį;
•    Dėl sudėtyje esančio kofeino, gali pagreitinti medžiagų apykaitą, padėti numesti svorio;
•    Turi antioksidacinių savybių, tad gali palaikyti gerą sveikatą;
•    Saugus maisto papildas;
•    Pasižymi gera kaina.

„Diet Food“ guaranos poveikis

„Diet Food“ ekologiški guaranos milteliai puikiai tinka tiems, kam sporte ar tiesiog gyvenimo situacijose reikia daugiau energijos ir koncentracijos. Tai gali būti alternatyva pre workout papildams, energetiniams gėrimams ir kavai. Lyginant su šiais gėrimais, guaranos poveikis skiriasi tuo, kad nėra didelių energijos šuolių, o geresnės koncentracijos poveikis trunka ilgiau. Išbandę šį produktą, „Sportuojantys“ pajuto, kad  guaranos dėka, energijos lygis pakyla pamažu ir išlieka stabilus, o tai leidžia efektyviau ir ilgiau treniruotis salėje. Po sporto nuovargio jausmas buvo mažesnis negu įprastai, tad dar buvo pakankamai jėgų užsiimti kitomis aktyviomis veiklomis. Taip pat pasijautė pagerėjusi koncentracija ir dėmesingumas.

Vartojimas: „Diet Food“ guarana dažniausiai buvo vartojama sporto dienomis, prieš sunkesnes treniruotes (kojų ir nugaros). Produkto porcija: 5 gramai (1 arbatinis šaukštelis) guaranos miltelių. Verta pažymėti, kad milteliai yra kartesnio skonio. Mes asmeniškai miltelių šaukštelį dėjome į burną ir užgėrėme stikline šalto vandens, tačiau šių miltelių taip pat galima dėti į mėgstamą gėrimą ar susiplaktą kokteilį. Pasirinkite tą būdą, kuris jums tinkamiausias, tačiau neviršykite 2-3 porcijų per dieną. Taip pat nerekomenduojame produkto vartoti vakaro metu, kadangi geresnė koncentracija ir didesnis energijos lygis gali trukdyti užmigti naktį.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui