„Sportuojantys“ išbandė ekologiškas sultis su geležimi „Eisenblut“ | LIVIN

2023-08-02
„Sportuojantys“ išbandė ekologiškas sultis su geležimi „Eisenblut“ | LIVIN

„Sportuojantys" prekių ženklas, įkurtas 2015 metais, Indrės ir Deivido, sutuoktinių su daugiau nei 25 metų sporto bei sveikos gyvensenos patirtimi, siekė skatinti nuolatinį aktyvų gyvenimo būdą. Jie įsitikinę, kad norint išlaikyti tinkamą gyvenimo ritmą, svarbios nuoseklumas ir disciplina. Siekiant palaikyti progresą, jie nustatė tris svarbias sąlygas: treniruotės, subalansuota mityba ir maisto papildai.

Kai kurie sako, kad maisto papildai nėra būtini. Iš dalies, jie yra teisūs, tačiau negyvename tobulame pasaulyje. Ne visuomet turime laiko pavalgyti ar su maistu gauti visas reikiamas medžiagas. Nėra žmogaus, kuris kiekvieną savo gyvenimo dieną būtų 100% motyvuotas iš savęs išspausti maksimumą. Būtent tokiems atvejams ir sukurti sporto papildai, tačiau jie skirti tik užpildyti mitybos spragas. Sultys, kurios savo sudėtyje turi įvairių vitaminų ir mineralų, gali padėti papildyti maistinių medžiagų trūkumą. Sulčių gėrime „Eisenblut“ yra kraujo gamybai itin svarbios maistinės medžiagos, t. y. mineralas – geležis bei vitaminai B1, B2, B6, B12 ir C. Vokiečių gamintojo „Rabenhorst“ sultis - maisto papildą - išbandė „Sportuojantys“ įkūrėja Indrė, tad toliau ji aprašo savo pastebėjimus.

Sulčių „Eisenblut“ poveikis

Geležies papildų esu išbandžiusi daug ir įvairių. Kadangi esu patyrusi geležies trūkumo poveikį, labai lengvai galiu atskirti be jokio kraujo tyrimo, kada man trūksta geležies, o kada jos turiu pakankamai. Geležies stygius tikrai labai paveikia organizmą, jaučiasi didelis silpnumas ir energijos stygius. Pradėdama vartoti šias sultis turėjau minimalų geležies deficitą. Po 2 savaičių pastebėjau, kad geležies trūkumas tikrai sumažėjo, nes atsirado daugiau jėgų! Kapsulės niekada nedavė tokio stebėtinai greito efekto.

Rekomenduojama sulčių suvartojimo per dieną norma 20 ml (rekomenduojama suvartoti per keletą kartų). Labai patogu, šalia pakuotės ir indelis matavimui, iš kurio tiesiai galima išgerti! Tad produkto vartojimas yra itin patogus. Kadangi sultis laikiau šaldytuve, nebuvo nė dienos, kad pamirščiau jas išgerti (taip įprastai būna su vitaminų kapsulėmis). Produktas pasižymi gaiviu vaisių skoniu su saikinga rūgštele. Taipogi jaučiamas geležies poskonis, dėl ko tik dar labiau galima įsitikinti, kad čia ne šiaip sultys!

Rekomenduojamas „Rabenhorst“ sulčių „Eisenblut“ kiekis, norint patenkinti rekomenduojamą geležies paros normą: moterys ir mergaitės nuo 10 metų – 20 ml, berniukai (10–18 m.) – 15 ml, vyrai nuo 19 m. ir moterys nuo 51 metų – 12.5 ml, vaikai nuo 4 metų – 10 ml, maitinančios moterys – 25 ml, nėščiosios – 40 ml

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui