Avižų ir sviesto naminis muilas

100 g
4,29 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime šiandien, Rugpjūčio 10 18:57.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Rugpjūčio 10 18:57.

Apie prekę

Avižų ir sviesto naminio muilo vienas iš ingredientų – lydytas sviestas, kuris suteikia muilui savitą riebumą, o avižos muile atsiskleidžia, kaip odą tausojanti sudėtinė dalis. Šis rankų darbo muilas išskirtinis savo kvapu. Jo kvapą ne kartą esame pavadinę švaros kvapu, nes būtent tokia mintis kyla jį uostant. Muilas nesausina odos.

„Muilo ūkis“ visi muilai yra pagaminti šaltuoju būdu iš augalinių aliejų. Be palmių aliejaus, be konservuojančių medžiagų, be sintetinių kvapų. Tik su natūraliais eteriniais aliejais.

Gamintojas

„Muilo ūkis“ – tai Sandros ir Mindaugo Makutėnų ūkis netoli Vilniaus. Ūkyje auginami augalai – damaskinės rožės, levandos, medetkos, ramunėlės ir kt. – naudojami kosmetikos  gamyboje, taip pat pievose renkami laukiniai augalai, tokie kaip dilgėlės, šlamučiai, vingiorykštės ir kt.

Muilai gaminami nuo 2005 metų. Ekologiškoje aplinkoje Makutėnai statydami vienkiemį ir kurdami ūkį nusprendė nenaudoti sintetinių ploviklių, skalbiklių, prausiklių. Taip gimė idėja gaminti muilą sau, po to draugams ir artimiesiems. Po truputėlį klientų ratas natūraliai išsiplėtė ir toliau plečiasi.

Nuo 2009 metų „Muilo ūkis“ produktai yra pripažinti tautinio paveldo dalimi.

Prekės kodas: MAKU971
EAN kodas: 000000000971
Avižų ir sviesto naminis muilas
100 g

Avižų ir sviesto naminis muilas

4,29 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui