Jaunų kokosų vanduo, ekologiškas

1 l
5,69 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, sekmadienį - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, sekmadienį - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

COCOXIM ekologiškas kokosų vanduo iš Vietname, Ben Tre provincijoje, užaugintų jaunų kokosų. Tai puikus gėrimas atsigaivinti, pavyzdžiui, po treniruotės ar sunkios fizinės veiklos. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Gamybos proceso metu kokosų vanduo neapdorojamas cheminėmis medžiagomis, yra be jokių priedų, konservantų.

Kalio šaltinis. Kalis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, normalią raumenų veiklą ir normalų kraujospūdį. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Kokosų vanduo yra kaitinamas tiesioginio kaitinimo būdu aukštoje temperatūroje labai trumpą laiką, kas užtikrina visų naudingų maistinių medžiagų ir šviežio kokosų skonio išsaugojimą.

Ieškantiems naujų skonių galima pagardinti citrinos griežinėliu, mėtomis ar apelsinų žievele.

Kokosų vandens pakuotė sertifikuota FSC. Šis sertifikatas patvirtina, kad pakuotė pagaminta tik iš tvariai auginamo miško medienos ir nė viename iš gamybos etapų nebuvo naudojamos priemaišos iš nesertifikuotų miškų.

Kita informacija

Daugiau apie kokosų vandenį:
- (angliškai) Coconut water nutrition facts

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Kilmės šalis:
Vietnamas
Prekės ženklo šalis:
Vietnamas
Prekės kodas: COCO4917
EAN kodas: 893850784917
Jaunų kokosų vanduo, ekologiškas
1 l

Jaunų kokosų vanduo, ekologiškas

5,69 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui