Veganams
Jautriai odai

Apsauginis purškiklis nuo saulės jautriai odai SPF 30, ekologiškas

100 ml
28,99 €
289.90/l €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 2,03 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Ecocert Organic

Apie prekę

„ECO cosmetics“ ekologiškas apsauginis purškiklis nuo saulės jautriai odai SPF 30 yra su mineraliniais filtrais, kurie užtikrina patikimą apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių. Lengvai tepasi ir nepalieka dėmių. Tinka kūnui ir veidui.

Su aviečių bei granatų sėklų aliejais ir augaliniu vitaminu E. Granatų aliejus apsaugo odą nuo drėgmės praradimo ir padeda jai atsinaujinti. Aviečių aliejus maitina odą, išlaiko ją lygią ir suteikia apsaugą nuo ankstyvo senėjimo; sakoma, kad netgi teikia natūralią UV apsaugą. Augalinis vitaminas E suriša laisvųjų radikalų deguonies atomus ir lėtina oksidacijos procesus odoje.

100% natūrali mineralinė apsauga. Biologiškai skaidus, koraliniams rifams, bei vandens gyvūnams draugiškas. Be sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. Sudėtyje nėra naftos, parafino, silikonų, PEG ir GMO medžiagų. Tinka veganams.

Naudojimas: prieš buvimą saulėje pakankamu kremo kiekiu tepkite odą. Taupus priemonės naudojimas sumažina apsaugą nuo saulės spindulių. Tepkite kas keletą valandų arba po maudynių pakartotinai. Nebūkite ilgai saulėje, net jei naudojate apsauginius saulės kremus. Naudokite apsauginius drabužius kūdikiams ir mažiems vaikams. Saugokite juos nuo tiesioginių saulės spindulių ir venkite intensyvių saulės spindulių vidudienį.

Tūbelėje su purkštuku.

Sertifikuota ECOCERT, kaip ekologiška kosmetika.

Kita informacija

„Rekomenduojamu UVA ir UVB santykiu 1:3 siekiama užtikrinti, kad visų pirma gaminiai su labai aukštu apsaugos koeficientu (SPF) taip pat veiksmingai saugotų ir nuo UVA spindulių. Dažniausiai naudojamas UVA filtras, titano dioksidas, yra mineralinis ir neturi alergiją sukeliančių savybių. Jis – labai plataus spektro UV filtras, apimantis visą UV spindulių spektrą.“ (http://www.europarl.europa.eu/meetdocs/2009_2014/documents/peti/cm/800/800276/800276lt.pdf)

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„ECO cosmetics“ – ekologiška vokiška kosmetika, sertifikuota Ecocert sertifikatu.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: K539
EAN kodas: 403398174271
Apsauginis purškiklis nuo saulės jautriai odai SPF 30, ekologiškas
100 ml

Apsauginis purškiklis nuo saulės jautriai odai SPF 30, ekologiškas

28,99 €
289.90/l €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui