Žaliavalgiams (<42°C)
Be pridėto cukraus
Zero waste

Bičių žiedadulkės, ekologiškos

225 g
16,99 €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 1,19 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

HOYER ekologiškos bičių surinktos žiedadulkės yra tik iš rinktinių ir griežtai kontroliuojamų sertifikuotų ekologinių bičių ūkių, įsikūrusių kalnuose. Augalų įvairovė nulemia ypatingą šių žiedadulkių skonį ir vertę. Žiedadulkės yra neapdorotos termiškai.

HOYER ekologiškos žiedadulkės yra išdžiovintos šiltu oru. Džiovinimo temperatūra yra 35-40°C. Šis procesas būtinas norint sumažinti vandens kiekį žiedadulkėse, kad jas būtų galima ilgiau saugiai laikyti. Tačiau jos nėra apdorojamos dideliu karščiu, kaip kad sterilizacija ar pasterizacija.

Vartojimas: per dieną rekomenduojama 1 arb. šaukštelį su kaupu (svarbu gerai sukramtyti) grynų žiedadulkių arba jomis gardinti sausus pusryčius, jogurtą, berti į sultis.

Stiklainėlyje su užsukamu metaliniu dangteliu.

Gamintojas

HOYER – 1979 m. įkurta Vokietijos įmonė, gaminanti maisto papildus ir kitus produktus iš ekologiško medaus, žiedadulkių, propolio, bičių pienelio ir kitų natūralių komponentų. Dėka šiuolaikinių technologijų įmonė ekologiškus bičių produktus rinkai pateikia vartoti patogia forma: kapsules, ampules, pastiles. Šiuos produktus galima patogiai pasiimti į keliones, išvykas ar nuolat su savimi turėti rankinėje.

HOYER savo gaminamuose produktuose naudoja ingredientus iš savo pačių bei kitų ekologinių bitynų, kuriuose medus renkamas tik tradiciniais būdais, žaliava atidžiai tikrinama privačiose laboratorijose, o bičių pienelio aktyvumą patvirtina laboratorijos išduotas sertifikatas. Ekologiniai bitynai yra nutolę nuo užterštų teritorijų, juose bitės negydomos cheminiais vaistais, gyvena aviliuose iš natūralių medžiagų, žiemą maitinamos tik ekologišku maistu.

Nuo 2014 m. HOYER importuoja pasaulyje žinomo prekės ženklo „TranzAlpine“ produkciją – ekologišką manukos medų.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: HO3041
EAN kodas: 400202903041
Bičių žiedadulkės, ekologiškos
225 g

Bičių žiedadulkės, ekologiškos

16,99 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui