Juodųjų sezamų ir medaus batonėlis su migdolais „Almond Noir“, ekologiškas

40 g
1,69 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 15€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Lapkričio 25 13:42 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Lapkričio 25 13:42 su ZITICITY

Apie prekę

Ekologiškas nelukštentų juodųjų sezamų ir medaus batonėlis su migdolais „Almond Noir“ – inovatyvus, skanus, sveikas ir maistingas užkandis iš Viduržemio jūros regiono – iš Graikijos. Be glitimo. Be konservantų.

Graikai jau daugybę amžių vartoja užkandžius iš sezamų sėklų. Šis „Sesamis“ batonėlis gaminamas pagal  paprastą senovinį receptą pritaikant inovatyvius gamybos metodus. Iš pradžių sezamų sėklos yra mirkomos 12 valandų, po to didelė jų dalis sumalama. Taip žmogaus organizmas geriau pasisavina vertingas maistines medžiagas, kurių gausu sezamuose.

Gamintojas

„Sesamis“ prekės ženklo batonėlius gamina „Phi choice“ kompanija, įkurta trijų draugų, kuriems svarbi sveika ir visavertė mityba. Tai inovatyvūs, sveiki, skanūs, maistingi, ekologiški batonėliai iš Viduržemio jūros regiono – iš Graikijos.

Graikai jau daugybę amžių vartoja užkandžius iš sezamų sėklų. Kuriant „Sesamis“ batonėlius vadovaujamąsi paprastais senoviniais receptais, pritaikant inovatyvius metodus. Pirmiausiai sezamų sėklos yra mirkomos 12 valandų, po to didelė jų dalis sumalama. Taip žmogaus organizmas geriau pasisavina vertingus ingredientus.

Prekės ženklo šalis:
Graikija
Prekės kodas: SESA8103
EAN kodas: 520012678103
Juodųjų sezamų ir medaus batonėlis su migdolais „Almond Noir“, ekologiškas
40 g

Juodųjų sezamų ir medaus batonėlis su migdolais „Almond Noir“, ekologiškas

1,69 €
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui