Veganams
Keto mityba
Be glitimo
Be pridėto cukraus

Jūros daržovių traškučiai „Seaveg crispies“ su imbieru, ekologiški

4 g
Ištikimo kliento kortelė
1,35 €
337.50/kg €
1,69 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiškas, gardus, lengvas ir traškus užkandis – traškučiai iš maistingų jūros daržovių nori, be konservantų ir kitų dirbtinių priedų. Kepta tik kelias sekundes, pagardinta nerafinuota jūros druska ir imbieru. Galima valgyti vieną kaip užkandį arba naudoti gaminant sušius, barstyti ant salotų.

Nori – tai populiari jūros daržovių rūšis, iš kurių įprastai gaminami lapai sušiams įvynioti. Nori kaip ir bet kurių kitų rūšių jūros daržovės pasižymi unikaliomis maistinėmis savybėmis. Svarbu paminėti tai, kad nori pasižymi penktuoju skoniu – umami, kuris išryškina kitus skonius. Štai kodėl nori daržovės puikiai tinka kitų patiekalų gardinimui.

„Clearspring“ nori jūros daržovės auginamos švariuose vandenyse rytinėje Korėjos pakrantėje. Turi daug skaidulinių medžiagų. Be glitimo. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

Laikyti vėsioje sausoje vietoje, po atidarymo iškart suvartoti.

Sertifikuotas ekologiškas produktas.
Sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

Sertifikatas: KR-ORG-023, ES/ne ES žemės ūkis

Kita informacija

Skaitykite daugiau:
- (angliškai) Apie jūros daržoves ir jų naudą

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau 30 metų propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Korėja
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MK155
EAN kodas: 502155400256
Jūros daržovių traškučiai „Seaveg crispies“ su imbieru, ekologiški

Jūros daržovių traškučiai „Seaveg crispies“ su imbieru, ekologiški

Ištikimo kliento kortelė
1,35 €
337.50/kg €
1,69 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui