Pasta „Umeboshi“, ekologiška

150 g
8,74 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Liepos 13 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Liepos 13 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiška pasta tradiciškai paruošta iš geriausių japoninių umeboshi slyvų (dar vadinamų ume abrikosais), lėtai marinuotų jūros druska. Šiso žolelės puikiai papildo pastos skonį bei suteikia spalvą. Universaliu pastos skoniu pagardinsite sušius ar įvairius padažus. Paragaukite su šviežiu agurku ar tepkite ant virtos/keptos kukurūzų burbuolės vietoj sviesto – nustebins puikus derinys!

Naudoti labai mažais kiekiais, nes yra koncentruota ir sūri. Be riebalų ir cukrų. Tinka veganams.

Stiklainėlyje su užsukamu dangteliu. Atidarius laikyti šaldytuve.

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, tame tarpe ir jūros daržovės,  atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Skaitykite daugiau:
- Guodos pastebėjimai: Dar vienas japoniškas kulinarijos stebuklas

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau daugiau nei 25 metus propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Japonija
Prekės kodas: MK151
EAN kodas: 502155498970
Pasta „Umeboshi“, ekologiška
150 g

Pasta „Umeboshi“, ekologiška

8,74 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui