Rudųjų ryžių „Miso“ pasta sriubai su jūros daržovėmis, ekologiška

4 x 15 g
4,38 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Rugsėjo 23 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Rugsėjo 23 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Pasigaminkite gardžios sriubos su „Clearspring“ ekologiška rudųjų ryžių pasta „Miso“ su jūros daržovėmis. Greitai paruošiama, tačiau maistinga! Turi daug baltymų. Mažai sočiųjų riebalų. Nepridėta cukrų (sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

Vartojimas: supilti 1 pakelį pastos į dubenėlį ar puodelį ir įpilti 1 puodelį (200 ml) karšto vandens. Išmaišyti ir mėgautis, kol dar patiekalas karštas.

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, tame tarpe ir jūros daržovės,  atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Skaitykite daugiau:
- Lieknų Bičių atsiliepimas: „Patiekalą pasigaminau vos per kelias minutes. O ir transportuoti tokį paruoštuką labai patogu, 4 nedideli pakeliai supakuoti dėžutėje ir jums patogiu metu tereikia vieną jų užpilti vandeniu ir pagardinti priedais.“
- Guodos pastebėjimai. Kas yra Miso?
- Guodos pastebėjimai apie užkandžius
- Rytų virtuvės karalienė – soja
- (angliškai) Miso maistinės savybės
- (angliškai) Apie sojos pupeles

Kai kurie šaltiniai itin pabrėžia fermentacijos naudą sojos produktams. Teigiama, kad būtent tradiciniais metodais fermentuota soja (tofu, miso, shoyu) turi geriausias sojai priskiriamas savybes ir yra lengviausiai įsisavinama.

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau daugiau nei 25 metus propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MK136
EAN kodas: 502155498680
Rudųjų ryžių „Miso“ pasta sriubai su jūros daržovėmis, ekologiška
4 x 15 g

Rudųjų ryžių „Miso“ pasta sriubai su jūros daržovėmis, ekologiška

4,38 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui