Veganams
Be pridėto cukraus

Rudųjų ryžių „Miso“ pasta sriubai su jūros daržovėmis, ekologiška

4 x 15 g
4,59 €
76.50/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,32 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

Pasigaminkite gardžios sriubos su „Clearspring“ ekologiška rudųjų ryžių pasta „Miso“ su jūros daržovėmis. Greitai paruošiama, tačiau maistinga! Turi daug baltymų. Mažai sočiųjų riebalų. Nepridėta cukrų (sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

Vartojimas: supilti 1 pakelį pastos į dubenėlį ar puodelį ir įpilti 1 puodelį (200 ml) karšto vandens. Išmaišyti ir mėgautis, kol dar patiekalas karštas.

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, tame tarpe ir jūros daržovės,  atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Skaitykite daugiau:
- Lieknų Bičių atsiliepimas: „Patiekalą pasigaminau vos per kelias minutes. O ir transportuoti tokį paruoštuką labai patogu, 4 nedideli pakeliai supakuoti dėžutėje ir jums patogiu metu tereikia vieną jų užpilti vandeniu ir pagardinti priedais.“
- Rytų virtuvės karalienė – soja
- (angliškai) Miso maistinės savybės
- (angliškai) Apie sojos pupeles

Kai kurie šaltiniai itin pabrėžia fermentacijos naudą sojos produktams. Teigiama, kad būtent tradiciniais metodais fermentuota soja (tofu, miso, shoyu) turi geriausias sojai priskiriamas savybes ir yra lengviausiai įsisavinama.

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau 30 metų propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MK136
EAN kodas: 502155498680
Rudųjų ryžių „Miso“ pasta sriubai su jūros daržovėmis, ekologiška
4 x 15 g

Rudųjų ryžių „Miso“ pasta sriubai su jūros daržovėmis, ekologiška

4,59 €
76.50/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui