Veganams
Pilno grūdo
Be glitimo
Be pridėto cukraus

Ruošinys vafliams ir blynams, ekologiškas

200 g
3,19 €
15.95/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,22 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„Bauck Hof“ ekologiškas ruošinys vafliams ir blynams be glitimo. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų). Turi mažai riebalų. Tinka veganams.

Iš vienos pakuotės galima iškepti 5-6 vaflius, 4-6 lietinius arba 10-12 blynelių.

Vafliams papildomai reikės: 2 kiaušinių, 75 g minkšto sviesto, 200 ml pieno, 80 g cukraus; arba (variantui be laktozės): sviestą pakeisti margarinu, o vietoj pieno naudoti sojų arba grūdinių kultūrų gėrimą.
Paruošimas: Įkaitinti vaflinę. Kiaušinius trumpai išplakti. Mišinį gerai sumaišyti su kiaušiniais, sviestu, cukrumi ir puse kiekio pieno. Maišant pilti likusį pieną ir maišyti iki vientisios masės. Ištepti riebalais vaflinę. Į vaflinės vidurį pilti 2-3 v. š. tešlos ir kepti. Iškeptus padėti ant grotelių.

Lietiniams papildomai reikės: 3 kiaušinių, 300 ml pieno; arba (veganiškam variantui): 300 ml sojų arba grūdinių kultūrų gėrimo, 200 g sojų jogurto.
Paruošimas: Pakelio turinį sumaišyti su kiaušiniais ir pienu iki vientisos masės. Dėti reikiamą kiekį tešlos į įkaitintą, riebalais pateptą keptuvę. Kepti ant vidutinės kaitros, iš abiejų pusių, kol pagels.

Sertifikatas: DE-ÖKO-007, ES/ne ES žemės ūkis

Kita informacija

„Bauck Hof“ specialus malūnas sumala iki 18 tonų per dieną ir mala tik beglitiminius miltus. Malūnas yra atskirame pastate, todėl užkertamas kelias patekti glitimui iš kitų produktų. Pagaminę ir supakavę produktus be glitimo tikrina juos malūno laboratorijoje, ar nėra juose glitimo, o tyrimo rezultatai registruojami Vokietijos celiakijos draugijoje.

Gamintojas

„Bauck Hof“ – ekologiški ir biodinaminiai (demeter) įvairiausių grūdų produktai bei pusgaminiai iš Vokietijos.

Bauck šeima užsiima ekologine žemdirbyste nuo 1930 metų. Šiek tiek vėliau Eduard Bauck įkūrė ekologišką malūną, o šiandien įmonė valdo du malūnus, gaminančius aukščiausios kokybės 100% ekologiškus ir biodinaminius miltus, ruošinius pyragams, duonai, falafeliams, košes, dirbsnius, nemažai iš jų ir be glitimo. Įmonė tiki, kad ekologinis ūkininkavimas yra tvariausia žemdirbystės forma.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: GAR122
EAN kodas: 401563782298
Ruošinys vafliams ir blynams, ekologiškas
200 g

Ruošinys vafliams ir blynams, ekologiškas

3,19 €
15.95/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui