Skalbimo skystis šilkui ir vilnai, ekologiškas

1 l
5,59 €
7,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per 1-5 d.d. perkant už 19€ ir daugiau

Apie prekę

Skalbimo skystis šilkui ir vilnai. Pagamintas iš augalinių aliejų, 100% užaugintų ekologiniuose ūkiuose. Delikatiems audiniams, vilnai ir šilkui skalbti skalbimo mašina ar rankomis 20-40°C vandenyje.

Naudojimas skalbiant skalbimo mašinoje 4.5 kg sausų skalbinių:  60 ml minkštame ir vidutinio kietumo vandenyje; 90 ml - kietame ir labai kietame vandenyje. Skalbimo skystį pilkite į milteliams skirtą talpą skalbimo mašinoje. Nepilkite skysčio tiesiai ant sausų skalbinių - gali išblukti spalvos. Patarimas: skalbinius skalaukite „Sonett“ skalbinių skalavimo skysčiu. Jis padės pašalinti skalbimo skysčio likučius, audiniai taps lygesni ir minkštesni, išliks natūralios spalvos.

Skalbiant rankomis: 15-30 ml skalbimo skysčio 5 litrams vandens. Įpilkite skystį į tekantį vandenį ir merkite skalbinius. Nekenkia vandens filtravimo ir valymo sistemoms. Saugumo informacija: saugoti nuo vaikų.

Gamintojas

SONETT - tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas nuo 1977 metų. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti Sonett kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos Sonett priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje. Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai aukščiausius reikalavimus kelianti sertifikacijos sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. Sonett taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.  

Prekės kodas: SONE0502
EAN kodas: 400754730502
Skalbimo skystis šilkui ir vilnai, ekologiškas
1 l

Skalbimo skystis šilkui ir vilnai, ekologiškas

5,59 €
7,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui