Tualeto valiklis, ekologiškas

750 ml
3,14 €
4,49 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime rytoj, Rugsėjo 22 12:00.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime rytoj, Rugsėjo 22 12:00.

Apie prekę

Tualeto valiklis yra 100% iš augalinių žaliavų. Efektyviai šalina nešvarumus, šlapimo ir kalkių nuosėdas. Kedrų eterinis aliejus suteikia gaivų kvapą.

Įprastam tualeto valymui pilkite valiklio po unitazo kriauklės kraštais ir šveiskite su aštria kempine ar šepetėliu. Valydami stipriai užterštą unitazo kriauklę (kalkių nuosėdas, šlapimo akmenį) užpilkite valiklio ir palikite nakčiai. Augalinių tirštiklių dėka, Sonett tualeto valiklis tolygiai pasiskirsto ir ilgai išlieka ant valomo paviršiaus. Ryte nuskalaukite tekančiu vandeniu. Jei reikia, procedūrą pakartokite. Jeigu yra rūdžių, jas galite nuvalyti „Sonett“ šveitimo milteliais. Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų. Citrinžolių ekstraktas gali sukelti alergines reakcijas.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE0014
EAN kodas: 400754730014
Tualeto valiklis, ekologiškas
750 ml

Tualeto valiklis, ekologiškas

3,14 €
4,49 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui