Be glitimo

Spindesio suteikiantis BB kūno kremas nuo saulės SPF15

100 ml
15,36 €
153.60/l €
21,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Ecocert Cosmos Natural

Apie prekę

MÁDARA spindesio suteikiantis BB kūno kremas nuo saulės tinka visam kūnui ir rankoms, visų tipų odai. Kremo sudėtyje esantys natūralios kilmės blizgantys mineralai odai suteikia nuostabiai atrodantį spindesį – nepriekaištingam paplūdimio įvaizdžiui. Tuo pačiu kremas apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių.

Su plataus veikimo spektro UVA/UVB natūraliais mineraliniais saulės filtrais. Pradeda veikti iškart pasitepus. Alavijai ir natūralūs mineraliniai filtrai padeda išvengti nudegimų nuo saulės, sausumo, UV spindulių pažeidimų ir fotosenėjimo. Idealiai tinka įvairaus šviesumo odai – nuo šviesios iki labai tamsios. Be glitimo, be riešutų aliejų.

Naudojimas: prieš buvimą saulėje tepkite odą. Tepkite pakartotinai po maudynių, prausimosi ar pasinaudojus rankšluosčiu. Kasdien kremu tepkite atviras kūno odos vietas, kad apsaugotumėte odą nuo kenksmingų saulės UV spindulių.

Pakuotė: plastikinė tūbelė popierinėje dėžutėje.

Sertifikuota ECOCERT ir COSMOS NATURAL kaip natūrali kosmetika.

Produktas galioja iki: 2024.11.30
 

Kita informacija

Atsiliepimai:
- Lieknos Bitės: „Pagavau save, kad šį kremą man norisi teptis ne tik paplūdimyje, bet ir keliaujant į miestą ar darbą  atidengus kojas, nes oda iškart atrodo sveikesnė, spindinti.“
- NATŪRALUS ID: „Jei losjonas yra skirtas paplūdimiui, ar jis netinka miestui? Viskas, kas susiję su blizgesiais, žėrėjimais ir švytėjimais pritaikoma ne kiekvienai dienai ir ne kiekvienai progai.    Prieš rimtą dalykinį susitikimą tokio BB ant rankų netepčiau vien dėl to, kad tai gali būti traktuojama nevienareikšmiškai ar kelti visiško „atsipūtimo“ įspūdį. Tačiau jei darbas neapipintas formalumais, tai švytėjimas yra labai subtilus ir bendradarbių juo niekaip nepavyks apakinti.“
- Irmina: „Smulkutės spindinčios dalelės suteikia odai subtilaus bronzinio žėrėjimo, kuris ypač gražiai atrodo saulės atokaitoje. Šis BB kremas yra tarsi lengvą įdegio atspalvį suteikiantis kūno pienelis, tačiau tuo pat metu suteikiantis apsaugą.“

Gamintojas

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs 2006 metais mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Įmonę įkūrė keturios moterys iš Latvijos, kurios nerado sau tinkančios kosmetikos, todėl nusprendė sukurti ją pačios. MÁDARA kosmetika šiuo metu parduodama 25 pasaulio šalyse.

MÁDARA tiki, kad viską, kas sukurta sintetiniu būdu, taip pat gali būti pagaminta ir iš natūralių ingredientų, o jei ne, vadinasi tai nėra tinkama žmogui. Po savo ženklu slepianti išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, MÁDARA kosmetika gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.

Prekės ženklo šalis:
Latvija
Prekės kodas: MADAK2073
EAN kodas: 475100982073
Spindesio suteikiantis BB kūno kremas nuo saulės SPF15
100 ml

Spindesio suteikiantis BB kūno kremas nuo saulės SPF15

15,36 €
153.60/l €
21,95 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui