Sultys vaikams 7 NYKŠTUKAI, biodinaminės

200 ml
1,29 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 23 12:47 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 23 12:47 su ZITICITY

Apie prekę

„Voelkel“ biodinaminės sultys vaikams 7 NYKŠTUKAI – multivitaminų sultys (89%) su morkų sultimis (11%). 100% grynos, pagamintos ne iš koncentrato. Švelniai pasterizuotos. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

Pakuotė: tetrapakas su biologiškai suyrančiu šiaudeliu. Neduokite vaikui gerti iš buteliuko vietoj čiulptuko – saugokite vaiko dantis.

Gamintojas

Natūralių sulčių kompanija „Voelkel“ veiklą pradėjo prieš 100 metų, kai Margaret ir Karl įgyvendino savo gyvenimo svajonę. Kai pradėjo kurtis pirmieji biodinaminiai ūkiai, jie persikėle į Höhbeck regioną, esantį Vokietijos šiaurėje. Šeimos gyvenimo būdas, pagarba žmogui ir gamtai tapo Voelkel įmonės filosofijos pamatu.

Kuomet Margaret ir Karl Voelkel keliavo po apylinkes su savo mobiliąja sulčių spaudykla, jų sūnus Harm Voelkel sukūrė „Voelkel“ prekinį ženklą. Pradžioje buvo spaudžiamos obuolių, kriaušių bei uogų sultys. Harm Voelkel pradėjo gaminti skanias sultis iš daržovių.

1980-ųjų pradžioje, įmonės pradininkų anūkas Stefan Voelkel pradėjo vystyti ekologiškų ir biodinamių sulčių gamybą. O šiandien jo sūnūs Boris, Jacob, David ir Jurek, ketvirtoji šeimos karta, dirbanti kompanijoje, dalijasi ta pačia aistra kokybiškiems produktams ir tvariai žemdirbystei.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: VOEL2128
EAN kodas: 401553302212
Sultys vaikams 7 NYKŠTUKAI, biodinaminės
200 ml

Sultys vaikams 7 NYKŠTUKAI, biodinaminės

1,29 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui