Veganams
Pilno grūdo
Be pridėto cukraus

Traškios ruginės duonelės, ekologiškos

200 g
1,61 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiškos traškios ruginės duonelės pagamintos pagal tradicinį skandinavišką receptą. Labai gardžios. Tinka valgyti su įvairiais užtepais. Tinka prie salotų ar sriubos.

Be mielių. Turi daug skaidulinių medžiagų. Mažai cukrų ir riebalų. Nepridėta cukrų (sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau daugiau nei 25 metus propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Vokietija
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: GAR498
EAN kodas: 502155400305
Traškios ruginės duonelės, ekologiškos
200 g

Traškios ruginės duonelės, ekologiškos

1,61 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui