Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Kalkių valiklis (1 l)

Sonett

Kalkių valiklis (1 l)

Sonett
4.79
2 prekės sandėlyje
4.79

Kalkių valiklis efektyviai pašalina nuolat besikaupiančias kalkių apnašas. Nepraskiestas Sonett kalkių valiklis gali būti naudojamas visur, kur norite išvalyti kalkių apnašas: virtuvėje, vonioje, tualete. Praskiestas - kaitinamas virduliuose, kavos virimo aparatuose, skalbimo mašinose ir indaplovėse sėkmingai išvalo juos nuo kalkių nuosėdų.

Naudojimas: Atsižvelgdami į apnašų kiekį užpilkite ant valomo paviršiaus Sonett kalkių valiklio, palaukite 5 -10 min. ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Pilkite 100ml Sonett kalkių valiklio ir 400ml vandens į virdulį. Pakaitinkite iki 60°C temperatūros, palikite 20-30 min. Ir kruopščiai išskalaukite. Įpilkite 200ml Sonett kalkių valiklio ir 800ml vandens į kavos virimo aparato vandens rezervuarą. Toliau darykite, kaip nurodyta jūsų aparato instrukcijoje. Po nukalkinimo procedūros kavos virimo aparatą būtina perplauti švariu vandeniu. įpilkite 1l Sonett kalkių valiklio tiesiai į tuščią skalbimo mašinos įpilkite 1l Sonett kalkių valiklio tiesiai į indaplovę ir plaukite ilgiausiu plovimo ciklu. Jeigu tai darysite su indais, prieš tai juos išskalaukite.

Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų!

Sudėtis: 5-15% rapsų aliejaus muilas, 5-15% cukraus surfaktantai, 5-15% riebiųjų r. alkoholio sulfatai, 1-5% augalinis alkoholis.

Gamintojas: Sonett, Vokietija.

Prekės kodas: SONE3041

Susijusios prekės

Balinimo kompleksas (450 g)
Sonett
3.99
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Visos teisės saugomos © LIVIN