Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Skalbimo skystis šilkui ir vilnai (1 l)

Sonett

Skalbimo skystis šilkui ir vilnai (1 l)

Sonett
7.99
7.99

Skalbimo skystis šilkui ir vilnai. Pagamintas iš augalinių aliejų, 100% užaugintų ekologiniuose ūkiuose. Delikatiems audiniams, vilnai ir šilkui skalbti skalbimo mašina ar rankomis 20°-40°C vandenyje.

Naudojimas skalbiant skalbimo mašinoje 4,5kg sausų skalbinių:  60ml minkštame ir vidutinio kietumo vandenyje; 90ml - kietame ir labai kietame vandenyje. Skalbimo skystį pilkite į milteliams skirtą talpą skalbimo mašinoje. Nepilkite skysčio tiesiai ant sausų skalbinių - gali išblukti spalvos. Patarimas: skalbinius skalaukite Sonett skalbinių skalavimo skysčiu. Jis padės pašalinti skalbimo skysčio likučius, audiniai taps lygesni ir minkštesni, išliks natūralios spalvos.

Skalbiant rankomis: 15-30ml skalbimo skysčio 5 litrams vandens. Įpilkite skystį į tekantį vandenį ir merkite skalbinius. Nekenkia vandens filtravimo ir valymo sistemoms. Saugumo informacija: saugoti nuo vaikų.

Sudėtis: >30% alyvų aliejaus ir rapsų sėklų muilas,5-15% cukraus surfaktantai,1-5% augalinis alkoholis(etanolis),<1%natūralus eterinis levandos aliejus (jame yra linaliolio),balzaminiai priedai.

Gamintojas: Sonett, Vokietija.

Prekės kodas: SONE0502

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN