LIVIN ambasadorės G. Randakevičiūtės gaiviųjų gėrimų rekomendacijos!

2024-06-05
LIVIN ambasadorės G. Randakevičiūtės gaiviųjų gėrimų rekomendacijos!

Karštomis dienomis kviečiame atsigaivinti ekologiškais gardžiais gaiviaisiais gėrimais, kurių LIVIN asortimente netrūksta. Tam puikiai tiks  kombučia, vandens kefyras, limonadai, putojančios arbatos gėrimai. Sužinok, kuriuos gėrimus rekomenduoja LIVIN ambasadorė, estetinės medicinos gydytoja Goda Randakevičiūtė, kuri puikiai susipažinusi su LIVIN asortimentu ir išragavusi išties daug gaiviųjų gėrimų.

Kombučia vasarą - absoliutus favoritas

Labai mėgstu kombučia, kuria mėgaujuosi ne tik vasarą, bet ir žiemą. Namuose visada turiu bent kelis buteliukus. Man svarbu ką valgau ir, ką geriu. Rinkdamasi gaiviuosius gėrimus visuomet atkreipiu dėmesį į jų sudėtį, cukraus kiekį. Mėgstu RUDY‘S kombučia gėrimus! Mėgstamiausi skoniai aviečių su baziliku arba rabarbarų! Vertinu, kad RUDY‘S kombučios sudėtyje ne tik probiotikai, bet ir vitaminai c, b1, b6, b12. 

 

Taip pat tarp mylimiausių yra ACALA favoritas „White wine style“, kuris puikiai dera vakarieniaujant ir jį galima derinti su maistu, lyg derintum vyną. ACALA gėrimai sukurti somelje, tad rekomenduojama juos gerti iš vynui skirtų taurių. Šiuo metu kaip tik rankose laikau taurę ACALA „Rose wine style. Extra dry“. Ir tikrai labai panašu į rose, tik kad 100 kartų sveikiau na ir, žinoma, nėra alkoholio. Love it!

Lietuviška kombučia „KAIP KAM Kombucha“. „Eglė“, nepasterizuota ir gaminama su eglės spyglių ekstraktu. Jos skonis labai unikalus ir tuo pačiu labai visiems pažįstamas. O, kurie gaivieji gėrimai tavo favoritai?

Karštai vasaros dienai - nealkoholinis persikų ir kombučios kokteilis

 

Norint atsigaivinti karštą vasaros dieną tinklaraštininkė Be dietų siūlo išbandyti net tris nealkoholinius ir gaivinančius gėrimus - agurkų „Mojito“, persikų ir kombučios kokteilį arba trintų braškių limonadą. Visi receptai be galo paprasti, reikalaujantys minimalių pastangų ir ingredientų, tačiau dėl to tik dar labiau žavintys savo skonio paprastumu! Mėgaukis vasara, atsigaivink sveikais ir natūraliais gėrimais iš LIVIN. 

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui