Veganams

Skalavimo skystis indaplovėms, ekologiškas

500 ml
7,71 €
15.42/l €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,54 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
BIO C.E.Q

Apie prekę

Ekologiškas „Almacabio“ skalavimo skystis indaplovėms, kuris saugo indaplovę nuo kalkių susidarymo. Be fosforo, fosfatų, enzimų ir konservantų. Be optinių baliklių.

Naudojimas: skalavimo skystį įpilti į atitinkamą indaplovės skyrelį. Dozavimas priklausomai nuo vandens kietumo.

Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Visi tenzidai yra iš augalinės žaliavos, kvapai – be agresyvių cheminių komponentų, konservantai – tik maisto kategorijos. „Almacabio“ tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.

„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Q reikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos. Produktai tinka veganams.

Kita informacija

Pirkėjos atsiliepimas:  
„Turiu indaplovę ir stengiuosi naudoti „Almacabio“ priemones. Galiu drąsiai teigti, kad visa, ko norime iš šių priemonių plaunant, puikiai pasiteisina. Mano indaplovė „Miele“ reikalauja druskos, miltelių ar tablečių.Skystis yra tik papildoma priemonė. Tačiau yra nuostabi. Aš buvau vintažinių ąsotėlių kolekcionierė. Jie yra papuošti, dekoruoti aukso ar sidabro imitacijomis. Vyras seniau kolekcionavo taures, kurios taip pat yra paauksuotos ar dažytos. Laikas nuo laiko šias „brangenybes“ reikia išplauti ir išblizginti. Kad žinotumėte, esu sugadinusi ne vieną gerą indą po pobūvio su kitomis priemonėmis. Dabar laukiu svečių, švaros meto be baimės. „Almacabio“ nesunaikina blizgučių, o naudojant visas tris priemones gaunamas puikiausias efektas. Jei pasibaigė milteliai ar tabletės - pakanka (ne užsistovėjusius) indus plauti tik su skalavimo skysčiu. Jei noriu tik perskalauti, taip pat naudoju tik skystį. Indai tampa spindintys ir švarūs. Turiu pabrėžti, kad milteliai yra skalsesni. Jų užtenka ne 45 plovimams, kaip rašoma, o tikrai 50 plovimų. Druska tikrai minkština vandenį ir indaplovė po plovimo lieka švariai blizganti. Naudojant visas 3 priemones puikiai išsiplauna indaplovė, jokių nemalonių kvapų ar nuosėdų. Tokie mano mini pastebėjimai ir džiaugsmai.“

„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Q reikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Standartas kelia etinius, toksikologinius, gamtosauginius ir cheminius reikalavimus. Kitaip nei įprasta, pagal Bio C.E.Q vertinamas ir produkto efektyvumas bei stabilumas, ir tai daroma pagal standartizuotas procedūras.

Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Bio C.E.Q yra pirmas standartas Europoje, kuris neleidžia jokių gyvūninės kilmės medžiagų.

„Almacabio“ sertifikuoti tokiu būdu, kuris garantuoja skaidrumą ir sertifikuojančių institucijų nešališkumą. Standarto Bio C.E.Q laikymąsi prižiūri kontrolės institucija ccpb, bet ji pati sertifikavimo procedūros neatlieka, taigi nėra suinteresuota turėti daugiau įmonių, sumažindama reikalavimus. „Almacabio“ moka ccpb už visus patikrinimus, taigi pati kompanija yra suinteresuota iš pirmo karto įvykdyti visus reikalavimus.

Apie švaros priemones skaitykite daugiau:
- LRT televijos pokalbių laidoje „Gyvenimas“ interviu su „Almacabio“ švaros priemonių gamintoju italu Bruno Torresan (žiūrėkite nuo 20:20 minutės)

Gamintojas

Kokių švaros priemonių mes norime? Kad išplautų, nedirgintų odos ir neterštų aplinkos. Švaros priemonių gamintojas iš Italijos „Almacabio“ jau virš 40 metų gamina ir nuolat tobulina savo produktus siekdamas būtent šių tikslų.

„Almacabio“ priemonės tokios pat efektyvios, kaip ir įprastinės cheminės. Įmonė tausoja aplinką – tarą gamina iš dalinai perdirbto plastiko, o ploviklius – itin koncentruotus, todėl pilti reikia nedaug. Ne daugiau nei nurodyta ant pakuotės.

Kodėl neteršia ir nedirgina? Nes be fosforo, fosfatų, sunkiųjų metalų, optinių baliklių, dažiklių ir sintetinių kvapiklių, be gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Sudėtyje tik augalinės kilmės tenzidai, kurie tausojančiai plauna skalbinius ir neplauna nugarų varlėms bei žuvims.

Linija „Bio2“– itin jautriems žmonėms, kurioje nėra jokių, netgi natūralių, kvapiklių.

Ši kompanija išsiskiria ne tik produktų kokybe, bet ir atvirumu: ant kiekvieno savo gaminio skelbia INCI sudėtį, kas tarp švaros priemonių gamintojų itin reta. Sertifikuota BIO C.E.Q. ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai.

Prekės kodas: BCH51
EAN kodas: 801822915545
Skalavimo skystis indaplovėms, ekologiškas
500 ml

Skalavimo skystis indaplovėms, ekologiškas

7,71 €
15.42/l €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui