Žaliavalgiams (<42°C)
Veganams
Zero waste

Saulėgrąžų aliejus, ekologiškas

1 l
7,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„Bio Planete“ ekologiškas šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus tinka salotoms ir šviežių daržovių patiekalams gardinti. Tinka naudoti gaminant garuose arba trumpai kaitinti. Tinka veganams.

Turi daug vitamino E. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Tamsaus stiklo butelyje.

Vokietijos žurnalas „Öko-Test“ šį „Bio Planete“ ekologišką saulėgrąžų aliejų savo numeryje 8/2021 įvertino kaip „labai gerą“. Viso buvo vertinamas 21 saulėgrąžų aliejus ir nė vienas kitas negavo tokio aukšto įvertinimo. „Öko-Test“ vertino juslines savybes, t. y. skonį ir kvapą. Taip pat buvo tiriama, ar aliejuose nėra policiklinių aromatinių angliavandenilių (PAA), mineralinių aliejų komponentų, Alternaria genties toksinų, plastifikatorių ir glifosato. Visuose šiuose bandymuose „Bio Planete“ saulėgrąžų aliejus buvo įvertintas aukščiausiais balais. Šis gautas apdovanojimas dar kartą patvirtina, kad „Bio Planete“ savo klientams visada siūlo tik aukščiausios kokybės ekologiškus aliejus.

Gamintojas

„Bio Planete“ – pirmoji ekologiško aliejaus spaudykla Europoje, veikianti nuo 1984 metų. Tai šeimos verslas. Pirmoji aliejaus spaudykla įkurta Prancūzijoje, vėliau ir Vokietijoje. „Bio Planete“ verslą pradėjo nuo prancūziškų saulėgrąžų aliejaus spaudimo, kurio turime ir savo asortimente.

„Bio Planete“ gamyboje suvienijamos naujausios technologijos su tradiciniais aliejaus spaudimo būdais. Todėl galite mėgautis aliejais, kurie išsaugo visas vertingas maistines medžiagas ir pasižymi maloniu skoniu bei aromatu.

Atidžiai atrenkami partneriai – sėklų, uogų, riešutų augintojai, iš kurių netgi tokie, su kuriais dirbama nuo pat „Bio Planete“ įkūrimo iki dabar. Žaliava aliejaus spaudimui kruopščiai tikrinama ir ragaujama tiek ūkiuose, tiek aliejaus spaudykloje. Papildomi testai atliekami aliejaus spaudimo ir filtravimo metu.

Prekės ženklo šalis:
Prancūzija
Prekės kodas: BIOP1050
EAN kodas: 344502021050
Saulėgrąžų aliejus, ekologiškas

Saulėgrąžų aliejus, ekologiškas

7,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui