Duonvaisio gabalėliai, ekologiški

500 g
4,59 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 21 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 21 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiški duonvaisio gabalėliai – universalus augalinis ingredientas, žinomas dėl savo unikalios tekstūros ir švelnaus skonio. Jis sugeria bet kokių prieskonių ir kitų ingredientų, su kuriais kartu yra gaminamas, skonius. Tinka kepti ir troškinti. Skaidulinių medžiagų šaltinis. Be riebalų. Tinka veganams.

Grynasis produkto kiekis 260 g. Stiklainėlyje su metaliniu užsukamu dangteliu. Po atidarymo laikyti šaldytuve ir suvartoti per 2 dienas.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau daugiau nei 25 metus propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Šri Lanka
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: VD168
EAN kodas: 502155400236
Duonvaisio gabalėliai, ekologiški
500 g

Duonvaisio gabalėliai, ekologiški

4,59 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui