Veganams
Be pridėto cukraus

Japoniška makaronų sriuba MISO RAMEN su imbiero sultiniu, ekologiška

2 x 85 g
7,99 €
47.00/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,56 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

Puikaus skonio „Clearspring“ ekologiška japoniška makaronų sriuba MISO RAMEN su imbiero sultiniu yra pagaminama vos per 4 minutes, todėl labai tinka užimtiems bei skubantiems žmonėms, kuriems reikia greito, bet tuo pačiu ir maistingo maisto. Pakuotėje yra 2 porcijos. Mažai riebalų. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

„Clearspring“ Ramen makaronai yra pagaminti kitokiu būdu nei daugelio kitų gamintojų šios rūšies makaronų. Meistriškai parinkti ingredientai – geriausiam skoniui ir tekstūrai. Iš dviejų rūšių miltų: pusiau pilno grūdo kvietinių ir rudųjų ryžių. Galiausiai makaronai verdami, o ne kepami aliejuje, kad būtų mažiau riebalų.

Dar vienas šios „Miso Ramen“ sriubos išskirtinumas – makaronai maišomi ne su milteliais, o su pasta, kuri sriubai suteikia išraiškingesnio skonio. Pastoje gausu vertingų ekologiškų ingredientų, tokių kaip rudųjų ryžių miso, mirinas, imbiero ir česnakų tyrės, skrudintų sezamų aliejus, kombu jūros daržovių ekstraktas, sojų padažas.

Paruošimas: 1 porcijai: puode užvirkite 400 ml vandens, įdėkite Ramen makaronus ir virkite 4 min. kartais maišydami. Suberkite sriubos ruošinį ir išmaišykite. Beje, į sriubą galite įdėti ir kitų ingredientų, pavyzdžiui, morkų, brokolių, svogūnų laiškų, laiškinių česnakų ir pan.

Kiekvienoje dėžutėje yra: 2 pakeliai makaronų ir 2 pakeliai sriubos ruošinio.

Sertifikatas: NL-BIO-01, ES/ne ES žemės ūkis

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, tame tarpe ir jūros daržovės, atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau 30 metų propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MK142
EAN kodas: 502155498937
Japoniška makaronų sriuba MISO RAMEN su imbiero sultiniu, ekologiška
2 x 85 g

Japoniška makaronų sriuba MISO RAMEN su imbiero sultiniu, ekologiška

7,99 €
47.00/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui