Japoniškos žaliosios arbatos milteliai (matcha) kulinarijai KABUSE, ekologiški

50 g
9,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Spalio 29 16:17 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Spalio 29 16:17 su ZITICITY

Apie prekę

Ekologiški japoniškos žaliosios arbatos milteliai (matcha; mačia) kulinarijai KABUSE. Milteliai gaminami iš antrojo skynimo arbatos viso lapelio su gyslelėmis, malami keramikiniais malūnėliais. Idealiai tinka įvairiems kokteiliams (karštiems ir šaltiems), desertams, kepiniams gaminti. Jiems suteikia papildomo subtilaus skonio ir, žinoma, nuostabią žalią spalvą.

Skirtingai nuo tradicinės matcha arbatos kabuse milteliai gaminami ne iš tencha, bet iš viso lapelio. Lapeliai yra iš kabusecha arbatos krūmelių, kurie vietoj 90% uždengiami iki 50%, taigi - auga pusiau pavėsyje. Tokios šviesos sąlygos yra artimiausios laukinių arbatkrūmių augimo sąlygoms. Kabusecha yra gerai subalansuota ir jos nėra ko lyginti su paprastais žaliosios arbatos milteliais, kurie gaminami iš sencha arbatos, užaugintos nesukuriant pavėsio. Kabusecha turi šiek tiek daugiau karčiųjų medžiagų nei tencha, bet žymiai mažiau nei įprasta arbata. Ji yra turtinga taninų, vitaminų ir mineralinių medžiagų, yra ryškiai žalios spalvos ir labai aromatinga.

Kabusecha lėtai malama moderniais keramikiniais malūnėliais ir iškart supakuojama naudojant apsaugines dujas. Taip užkertamas kelias oksidacijai, o aromatas ir visos veikliosios medžiagos išlieka.

Žaliosios arbatos milteliai iš kabusecha yra modernus produktas. Pagaminti iš arbatos, užaugintos pusiau pavėsyje ekologiškoje KEIKO arbatos plantacijoje Kagošimoje, Kavanabė regione. Netoli šios plantacijos per slėnį vingiuoja Manose upė. Ji sukuria pakankamai drėgmės ir nuolatinį rytinį rūką, kuris taip reikalingas auginant aukštos kokybės arbatą. Priklausomai nuo skynimo laiko žaliosios arbatos kabuse milteliai būna keleto rūšių. Pirmojo skynimo arbata būna intensyvaus, bet švelnaus kvapo, tuo tarpu antrojo skynimo arbata turi daugiau karčiųjų medžiagų, todėl yra stipresnio kvapo. Todėl milteliai iš antrojo skynimo (kokie ir yra šie) arbatos lapelių ypač gerai tinka saldiems energetiniams gėrimams, gurmaniškiems desertams, o taip pat ir kosmetikai.

Supakuota kontroliuojamoje aplinkoje. Atidarytą pakelį laikyti sandariai uždarytą šaldytuve.

Kita informacija

Kalbant apie matchą svarbiausia tai, kad ji yra itin stiprus natūralus antioksidantas - stipriausias iš visų žinomų. Jos gaminimas labai delikatus – malama lėtaeigiu granito malūnėliu, kuriuo pagaminama vos 30 g miltelių (t.y. viena dėžutė) per valandą. Šiame gėrime antioksidantų koncentracija itin didelė. Nenuostabu, kad plinta įvairūs receptai, kur matcha miltelių dedama mažiau.

Sužinokite daugiau:
- 30 MATCHA arbatos panaudojimo įdėjų virtuvėje.
- Daugiau apie KEIKO arbatas skaitykite (vokiškai ir angliškai) gamintojo puslapyje

Kaip teisingai paruošti Matcha arbatą:

https://www.youtube.com/watch?v=ayS8DV_HJPs&t=2s

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

KEIKO – aukščiausios kokybės autentiška japoniška žalioji arbata ir Matcha. Arbatos užaugintos pusiau šešėlyje ekologiniuose ūkiuose, pačiuose Japonijos pietuose. Tokios aukštos kokybės arbatos vertingos ne tik ypatingu skoniu. Svarbiausia, kad jose dėl ypatingai švelnaus apdorojimo būdo išlieka visos naudingos žaliosios arbatos savybės. KEIKO arbatos šviežios fasuojamos į sandarias pakuotes, kurios pritaikytos laikyti šaldytuve, o Matcha – šaldiklyje. Juk tik šviežia arbata išlaiko visas gerąsias savybes.

KEIKO – tai grupė subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas, kaip ir lapelių skynimo laikas – Shincha, Tenko, Sencha, Bancha, Konacha, Genmaicha ir, žinoma, aukščiausios kokybės Matcha Premium bei specialiai kulinarijai skirti Matcha milteliai.

Prekės ženklo šalis:
Japonija
Prekės kodas: G292
EAN kodas: 403132200077
Japoniškos žaliosios arbatos milteliai (matcha) kulinarijai KABUSE, ekologiški
50 g

Japoniškos žaliosios arbatos milteliai (matcha) kulinarijai KABUSE, ekologiški

9,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui