Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Tualeto valiklis (750 ml)

Sonett

Tualeto valiklis (750 ml)

Sonett
4.49
1 prekė sandėlyje
4.49

Tualeto valiklis yra 100% iš augalinių žaliavų. Efektyviai šalina nešvarumus, šlapimo ir kalkių nuosėdas. Kedrų eterinis aliejus suteikia gaivų kvapą.

Įprastam tualeto valymui pilkite valiklio po unitazo kriauklės kraštais ir šveiskite su aštria kempine ar šepetėliu. Valydami stipriai užterštą unitazo kriauklę (kalkių nuosėdas, šlapimo akmenį) užpilkite valiklio ir palikite nakčiai. Augalinių tirštiklių dėka, Sonett tualeto valiklis tolygiai pasiskirsto ir ilgai išlieka ant valomo paviršiaus. Ryte nuskalaukite tekančiu vandeniu. Jei reikia, procedūrą pakartokite. Jeigu yra rūdžių, jas galite nuvalyti Sonett šveitimo milteliais. Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų. Citrinžolių ekstraktas gali sukelti alergines reakcijas.

Sudėtis: 5-15% citrinų rūgštis, <5% nejoninės ir anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (1-5% cukraus surfaktantai ir kokosų aliejaus alkoholio sulfatai), <1% augalinis tirštiklis, <1% natūralūs kedrų ir citrinžolių eteriniai aliejai (sudėtyje yra: citronellol, geraniol, limonene), dinamizuotas vanduo iki 100%.

Gamintojas: Sonett, Vokietija.

Prekės kodas: SONE0014

Susijusios prekės

Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Visos teisės saugomos © LIVIN