Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Agavų sirupas, ekologiškas (250 ml)

NaturGreen

Agavų sirupas, ekologiškas (250 ml)

NaturGreen
4.93
4.93

„NaturGreen“ ekologiškas agavų sirupas išgaunamas iš mėlynųjų agavų šerdžių vien mechaninėmis priemonėmis. Saldesnis už įprastą cukrų. Žemo glikemijos indekso. Tinka veganams.

Tinka saldinti karštuosius gėrimus, paskaninti košes, ledus, blynus, vaisių, varškės patiekalus, dėti į kepinius ar kitus saldžius patiekalus.

Plastikiniame buteliuke.

Ispanijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: agavų sirupas*.
* – iš ekologinių ūkių.

Maistinė vertė (100 g) – 1312 kJ/309 kcal: riebalų 0 g, angliavandenių 77.2 g, baltymų 0 g, druskos 0 g.

Agavų sirupas – vienas žinomiausių žemo GI (glikemijos indekso) produktų. Labiausiai vertinamas žmonių, kuriems būtina reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Agavų sirupas gaminamas iš mėlynųjų agavų šerdžių (piñas). Agavų sirupo glikemijos indeksas būna apie 10–25, t.y. labai žemas.

Sveiki Guodos pastebėjimai apie glikemijos indeksą:

https://www.youtube.com/watch?v=xeTnot996qA

Agavų šerdys spaudžiamos mechaniniu būdu. Sultys filtruojamos, hidrolizuojamos (jungiamos su vandeniu, kad inulino grandinės skiltų iki fruktozės) ir kondensuojamos (išgarinamas vanduo, kad liktų koncentruotas produktas).

Gaminant „NaturGreen“ agavų sirupą nedaudojami jokie cheminiai priedai ar enzimai. Sultys, kad taptų sirupu, kaitinamos neaukštoje temperatūroje. Tamsus agavų sirupas kaitinamas 10ºC žemesnėje temperatūroje, 2 val. trumpiau filtruojamas nei šviesus ir tik vieną kartą (šviesus filtruojamas dukart). „Raw“ sirupas kaitinamas tik iki 48ºC. Išsiversti su tokia žema temperatūra pavyksta naudojant vakuuminį garintuvą. Gaminant agavų sirupą garinimo temperatūra yra viena esminių produkto kokybės charakteristikų, kadangi, kuo aukštesnė temperatūra, tuo daugiau naudingų medžiagų, esančių augale, suyra.

Kaip ir kitų vaisių atveju, agavų sirupo sudėtyje dominuoja ne gliukozė, o fruktozė. Šis sirupas nėra mažiau kaloringas nei įprastas cukrus, tačiau jo saldumas maždaug 30–40% intensyvesnis, taigi tie, kurie bent kiek klauso savo pojūčių, gali sutaupyti ir kalorijų.

Prekės kodas: SS399
Bar kodas: 8436542193931

Susijusios prekės

Beržų cukrus (ksilitolis) (425 g)
Natur Hurtig
7.73
Visos teisės saugomos © LIVIN