Keto mityba
Be pridėto cukraus
Zero waste

Pesto padažas PESTO ALLA GENOVESE, ekologiškas

130 g
5,29 €
40.69/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,37 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

Šis „Alce Nero“ ekologiškas pesto padažas PESTO ALLA GENOVESE gaminamas tik iš atrinktų geriausių ingredientų su aukščiausios kokybės alyvuogių aliejumi ir Parmiagiano Reggiano sūriu. Pagamintas Italijoje pagal originalų receptą, jis pasižymi išskirtiniu subalansuotu skoniu. Puikiai tinka vartoti kaip makaronų padažą bei užtepą ant duonos arba skrebučių.

Atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per 3-4 dienas.

Sertifikatas: IT-BIO-009, ES/ne ES žemės ūkis

Gamintojas

„Alce Nero“ – italų įmonė, dirbanti nuo 1978 metų, vienijanti daugiau nei tūkstantį ekologiškų ūkių Italijoje ir kitose šalyse. Logotipas – raitelis, keliaujantis priešinga kryptimi, nešantis žinią nepaisant sienų, kalbantis apie naują požiūrį. Taip ir įmonė nuo įkūrimo pradžios siekia išlaisvinti žemę nuo taršos, išsaugoti biologinę įvairovę, eiti prieš masinę gamybą.

„Alce Nero“ ekologiški makaronai, pomidorų tyrės, sausainiai su extra virgin alyvuogių aliejumi ir kiti Italija kvepiantys produktai. Pagrindiniai ingredientai yra iš geriausių Italijos žemės ūkio regionų, pvz., kietieji kviečiai auginami šešiuose pietų regionuose, pomidorai (pastoms ir padažams) auginami derlingose Emilia Romagna regiono žemėse.

„Alce Nero“ šviežius vaisius ir daržoves tiekia „Brio“ – viena svarbiausių Italijos įmonių, parduodančių ekologiškus vaisius ir daržoves. Ji buvo įkurta 1993 metais ir priklauso Verona provincijos ekologinio ūkininkavimo kooperatyvui „Cooperativa La Primavera“. „Brio“ asortimentą sudaro vietinių ekologinių ūkių išauginta produkcija. Kiekvienas ūkis įsikūręs skirtingoje Italijos vietoje – ten, kur tinkamiausias klimatas ir dirvožemis atitinkamai produkcijai išauginti. Didžiausias dėmesys skiriamas kokybės išsaugojimui. Siekiant įsitikinti, kad produktas yra saugus ir jame nėra cheminių medžiagų likučių, tyrimai atliekami du kartus – auginimo metu ir po derliaus nuėmimo.

Prekės ženklo šalis:
Italija
Prekės kodas: ALCE85020
EAN kodas: 800900485020
Pesto padažas PESTO ALLA GENOVESE, ekologiškas
130 g

Pesto padažas PESTO ALLA GENOVESE, ekologiškas

5,29 €
40.69/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui