Veganams
Pilno grūdo
Be glitimo

Grikių makaronai SOBA, ekologiški

200 g
6,99 €
34.95/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,49 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiški japoniški grikių makaronai SOBA yra pagaminti tradiciniu būdu, lėtai džiovinant žemoje temperatūroje. Idealiai tinka japoniškų patiekalų, sriubų ir salotų ruošimui. Greitai paruošiami, bet maistingi – skaidulinių medžiagų ir baltymų šaltinis.

Pilno grūdo. Be glitimo. Mažai riebalų. Labai mažai druskos. Tinka veganams.

Paruošimas: 1 porcijai puode užvirkite pakankamą kiekį vandens, įdėkite 100 g makaronų, pamaišykite ir virkite 5 min. ant silpnos ugnies. Baigus virti perpilkite šaltu vandeniu.

Sertifikuotas ekologiškas produktas.
JP-BIO-154, Ne ES žemės ūkis.

Sertifikatas: JP-BIO-154, ne ES žemės ūkis

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, tame tarpe ir jūros daržovės, atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

„Clearspring“ ekologiški soba makaronai – Japonijos virtuvės simbolis:

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau 30 metų propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Japonija
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: GAR597
EAN kodas: 502155498794
Grikių makaronai SOBA, ekologiški
200 g

Grikių makaronai SOBA, ekologiški

6,99 €
34.95/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui