Veganams
Keto mityba

Atlanto jūros daržovės WAKAME, ekologiškos

25 g
5,59 €
223.60/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,39 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

Tamsiai žalios spalvos „Clearspring“ ekologiškos džiovintos Atlanto jūros daržovės WAKAME pasižymi maloniu, švelniu skoniu ir minkšta tekstūra. Ypač populiarios Japonijos ir Rytų Azijos virtuvėse. Universalu ir lengva naudoti. Idealiai tinka miso sriubai, salotoms ir kitiems patiekalams gardinti. Be riebalų. Skaidulinių medžiagų šaltinis. Turi daug baltymų ir jodo. Jodas padeda palaikyti normalią skydliaukės hormonų gamybą ir normalią skydliaukės veiklą. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Tinka veganams.

Paruošimas: nuplauti ir pamirkyti drungname vandenyje 10-15 min. (pamirkius tūris padidėja). Nupilti vandenį, nuskalauti ir virti 5 min. Užtenka 6 porcijoms.

Perspėjimas: žmonės, kurie jautrūs jodui, turėtų pasikonsultuoti su gydytoju prieš vartojant jūros daržoves.

Sertifikatas: ES-ECO-022-GA, ES žemės ūkis

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, tame tarpe ir jūros daržovės,  atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Skaitykite daugiau:
- (angliškai) Apie jūros daržoves ir jų naudą

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau 30 metų propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MK152
EAN kodas: 502155400184
Atlanto jūros daržovės WAKAME, ekologiškos

Atlanto jūros daržovės WAKAME, ekologiškos

5,59 €
223.60/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui