Veganams
Be pridėto cukraus

Pasta „Umami“ su imbieru, ekologiška

150 g
7,89 €
52.60/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,55 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

Penktojo skonio – umami – idėja kilo iš Japonijos. Tiesiogiai išvertus umami reiškia „sūrus skanumynas“. „Clearspring“ autentiška japoniška umami pasta su imbieru gali būti naudojama daugybėje receptų, siekiant paryškinti ir pagerinti jų skonį. Išspauskite truputį pastos tiesiai iš pakelio į padažus, troškinius, keptus patiekalus. Sumaišykite su alyvuogių aliejumi ir citrinų sultimis umami skoniu turtingam salotų užpilui. Arba patiekite tiesiog iš pakelio kaip stiprų pagardą prie daržovių vėrinėlių ar lazdelių.

Turi daug baltymų. Be riebalų. Nepridėta cukrų (sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

Pagamintas tradiciniu būdu į ryžius pridėjus koji kultūros ir palikus natūraliai susifermentuoti. Tuomet sumaišyta su sojų padažu ir imbieru – taip sukurtas ypatingai skoniu turtingas pagardas.

Kas yra koji?
Koji iš tiesų nėra mielės, kaip kad mano dalis žmonių. Koji yra virti ryžiai arba sojos pupelės, sumaišyti su fermentacijos kultūra (lot. Aspergillus oryzae). Šis natūralus fermentas ypač būdingas japonų virtuvei, kur yra žinomas kaip koji-kin. Labai daug japoniško maisto istoriškai yra sukurta naudojant koji. Koji naudojamas gaminti tokį populiarų maistą, kaip sojų padažai, miso, mirinas, amazake ir sakė.

Po atidarymo laikyti šaldytuve, suvartoti per 8 mėnesius.

Kita informacija

Umami – penktasis skonis. Nesaldus, pikantiškas, grybų – nei vienas šių apibūdinimų netinka tiksliai apsakyti neapibrėžiamą umami skonį. Japoniškai šis žodis yra vartojamas kasdieninėje kalboje ir tiesiogiai išvertus reiškia „skanumą“. Umami populiarėja Europoje ir pasaulyje. Jį renkasi ir profesionalūs šefai, ir namų šeimininkai bei šeimininkės, ieškodami sveiko pagardo skoniui sustiprinti. „Clearspring“ siūlo eilę umami skoniu turtingų produktų. Įtraukę juos į savo receptus, galėsite greitai pasigaminti patiekalų su šiuo maloniu skoniu.

Kaip umami buvo atrastas?
1908 metais japonų mokslininkas Dr. Kikunae Ikeda valgydamas patiekalą iš tofu ir jūros daržovių kombu pagalvojo, kad jis jaučia skonį, kurio negalima pavadinti nei saldžiu, nei sūriu, nei karčiu, nei rūgščiu. Kadangi tofu skonis yra gana „plokščias“, jis suprato, kad tik kombu gali būti priežastimi jo jaučiamos papildomos patiekalo skonio dimensijos. Taigi jis užsiėmė šio skonio tyrinėjimu. Jo tyrimų metu buvo atrasta, kad kombu jūros daržovėse gausu glutamato amino rūgšties, kuri yra vienas iš umami skonio komponentų.

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, tame tarpe ir jūros daržovės,  atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Skaitykite daugiau:
- Guodos pastebėjimai. Ką pilti ant salotų?

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau 30 metų propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Japonija
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MK153
EAN kodas: 502155400377
Pasta „Umami“ su imbieru, ekologiška
150 g

Pasta „Umami“ su imbieru, ekologiška

7,89 €
52.60/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui