Sūrio pyragas su kukurūzų trupiniais be glitimo

Sūrio pyragas su kukurūzų trupiniais be glitimo

Sūrio pyragas su kukurūzų trupiniais be glitimo

Išeiga - vienas 20 cm skersmens pyragas arba 6 vnt. 8 cm skersmens pyragaičių.

„Labai greitai paruošiamas pyragas su lengva rūgštele „à la cheesecake”. Mėgstu šiuos kukurūzų trupinius, nuoširdžiai jums siūlau pabandyti panaudoti juos ir kitaip. Dažnai primaišau į juos įvairiausių riešutų: kedrų, pistacijų ar kapotų migdolų. Juos galite naudoti daug kur: užbarstyti ant mėgstamo kremo arba karamelizuoti obuolius.” - sako knygos „Kepiniai be glitimo“ viena iš autorių.

Kukurūzų trupiniams:
100 g šalto sviesto, supjaustyto kubeliais
100 g migdolų miltų
100 g cukraus
100 g kukurūzų miltų
2 g druskos

Įkaitinkite orkaitę iki 160 laipsnių. Sudėkite visus ingredientus į plakiklio (arba virtuvinio kombaino) indą ir sumaišykite iki vientisų smulkių trupinių. Padalinkite masę per pusę. Išklokite kepimo formą popieriumi, suberkite vieną dalį trupinių, kad jie visiškai padengtų dugną, ir lengvai paspauskite, kad jie sukibtų. Likusią dalį trupinių išberkite ant tuščios skardos. Kepkite abi dalis (formoje ir skardoje) apie 20 min. Pilnai atvėsinkite.

Sūrio įdarui:
120 g tepamo varškės sūrio („Philadelphia“ ar į jį panašaus)
100 g grietinėlės
30 g cukraus pudros
½ citrinos tarkuotos žievelės (be baltos odelės)
½ citrinos sulčių
4 g želatinos

Dėmesio: visi ingredientai turi būti iš šaldytuvo!

Išspauskite citrinos sultis, į jas suberkite želatiną ir leiskite jai išbrinkti. Likusius ingredientus sudėkite į indą ir išplakite (masės konsistencija turi būti puri ir stabili). Mikrobangų krosnelėje arba garuose keletą sekundžių pašildykite želatiną, kol ji ištirps. Šiek tiek atvėsinkite. Supilkite ištirpintą želatiną į varškės masę ir gerai išmaišykite.

Gautą masę išpilkite ant kepimo formoje iškeptų trupinių. Ant viršaus užbarstykite skardoje keptus trupinius. Pyragą palikite šaldytuve porai valandų, kad atvėstų.

Receptas iš knygos „Kepiniai be glitimo“.

Receptui Receptui reikės

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui