Koncentruota bičių produktų jėga šiuolaikiniam žmogui

2021-02-01
Koncentruota bičių produktų jėga šiuolaikiniam žmogui

Su medumi daugelis iš mūsų susipažįsta dar vaikystėje, tačiau tik nedaugelis iš skonio ir kvapo gali teisingai įvertinti medaus kokybę. Vis tik, yra ir paprastesnių vertinimo būdų. Jei ant medaus ar kitų bičių produktų pakuotės pamatysite ekologiškumo ženklą, galite būti tikri, kad tai ypač kokybiškas produktas, nes ekologinei bitininkystei keliami gerokai aukštesni reikalavimai nei įprastinei: aviliai gaminami tik iš natūralių medžiagų, dažomi tik iš išorės, bitynai įrengiami toli nuo užterštų teritorijų, žiemą bitės maitinamos tik ekologišku maistu ir t.t.

Visais šiais aukštais ekologinės bitininkystės principais vadovaujasi Vokietijos įmonė HOYER, kuri jau 40 metų Aukštutinės Bavarijos miestelyje Polinge augina bites, užsiima jų produktų gamyba ir perdirbimu. Nors HOYER ekologiniai bitynai šiuolaikiški, modernūs, juose iki šiol puoselėjamos senosios bitininkystės tradicijos ir vertybės. Bitininkai renka tik brandų medų, niekada jo nekaitina aukštesnėje temperatūroje, nei paties avilio temperatūra. Svarbu paminėti ir tai, kad nenaudoja specialių medaus filtravimo mašinų, kurios sumažina mikroelementų ir kitų vertingų medžiagų kiekį meduje. Ekologiniuose HOYER bitynuose galybė bitučių vasarą dūzgė, kad šaltąjį sezoną galėtumėte pasimėgauti ne tik kokybišku medumi, bet ir kitais unikaliais bičių produktais.

Vieni svarbiausių produktų, kuriais labiausiai didžiuojasi kompanija – tai ekologiškos bičių suneštos žiedadulkės, propolis ir bičių pienelis (jo aktyvumas patvirtintas laboratorijos išduotu sertifikatu). Šiais produktais pasaulio jau nenustebinsi – vartojami nuo senų laikų, tapę tikra klasika. Įvertinusi šiuolaikinių žmonių poreikius, HOYER prieš 20 metų pradėjo gaminti įvairesnius bičių produktus ir jų formas: pastiles, kapsules, ampules, eliksyrus. Šiuose mažuose koncentruotuose produktuose slypi didžiulė bičių produktų galia. O, svarbiausia, ji telpa kiekvieno skubančio žmogaus rankinės kišenėje!

Įprastai prekyboje matome stiklainius su kreminės tekstūros bičių pieneliu, kurį rekomenduojama laikyti šaldytuve, o pertraukos metu – šaldiklyje. Tai nėra itin patogu keliaujant ar aktyviai gyvenant. HOYER asortimente yra trigubos koncentracijos bičių pienelis kapsulėse. Šios kapsulės išgaunamos modernios liofilizavimo (džiovinimo šaltyje) technologijos dėka, kai žemoje temperatūroje iš produkto pašalinama net 97% vandens, tačiau išsaugomos visos vertingos medžiagos. Kiekvienoje bičių pienelio kapsulėje yra net 167 mg liofilizuoto koncentrato, kuris atitinka 500 mg bičių pienelio. Šis bičių stebuklas dažniausiai vartojamas kaip pagalbinė žmogaus organizmą stiprinanti priemonė.

Kita įdomi HOYER asortimento naujovė – eliksyrai. Tai ekologiški, efektyvūs ir koncentruoti maisto papildai, praturtinti bičių produktais ir įvairiais augaliniais ekstraktais: acerolos vaisių, šeivamedžių, šaltalankių, žolelių ir kitais. Juose gausu vitaminų. Supilstyti į patogias užkemšamas storo stiklo ampules, kurias patogu pasiimti su savimi.

Ir vis tik, jei imuniteto laiku nesustiprinote, HOYER taip pat skuba į pagalbą – tai ekologiškos kelių rūšių pastilės su propoliu, manuka medumi, ežiuole, šaltalankiais, acerola, šalaviju. Maža, bet vertingų pastilių pakuotė, ras vietą kiekvienoje rankinėje.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui