Veganams
Be pridėto cukraus

Šviesi miso pasta, ekologiška

250 g
8,99 €
35.96/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,63 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiška tradicinė japoniška šviesi miso pasta iš fermentuotų ryžių ir sojos pupelių. Salsvo skonio, kreminės tekstūros. Puikus baltymų šaltinis. Tinka maišyti su aliejumi ir actu pikantiškiems padažams, pavilgams, marinatams gaminti, taip pat paskanina sriubas (pamėginkite įsidėti vietoj grietinės), bulvių košę, ar troškinį. Tinka veganams.

Miso – tai vertingas fermentuotos sojos produktas. Japonijoje gaminamas nuo 8 amžiaus, kur kasdien įvairiausiems patiekalams sunaudojama daugiau kaip 1000 tonų miso. Šis „Clearspring“ miso gaminamas tik iš aukščiausios kokybės ingredientų, iš pilnų sojos pupelių ir ryžių, mažomis partijomis, kad išlaikyti nepriekaištingą kokybę. Natūraliai fermentuojama 6 mėnesius medinėse kedro statinėse su unikalia koji fermentacijos kultūra.

Vartojimas: miso ištirpinkite nedideliame kiekyje karšto vandens ir dėkite į patiekalą prieš baigiant gaminti, kad verdant nežūtų vertingos maistinės medžiagos.

Laikyti po atidarymo šaldytuve sandarioje pakuotėje. Suvartoti per 1 mėn. Su laiku spalva gali patamsėti, tačiau produkto kokybė ir skonis nuo to nesikeičia.

Sertifikatas: JP-BIO-154, ne ES žemės ūkis

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, tame tarpe ir jūros daržovės,  atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Kas yra koji? Tai virti ryžiai ir/arba sojos pupelės sumaišytos su fermentacijos kultūra Aspergillus oryzae. Daugiau apie tai galite paskaityti gamintojo puslapyje angliškai čia >

Dietistė Vaida Kurpienė pasakoja apie miso, tofu ir sojų padažą + 3 receptai su virtuvės šefu Jonu Jonušu:

Skaitykite daugiau:
- (angliškai) Daugiau informacijos gamintojo puslapyje
- (angliškai) Miso maistinės savybės
- (angliškai) Apie sojų pupeles
- Rytų virtuvės karalienė – soja

Kai kurie šaltiniai itin pabrėžia fermentacijos naudą sojos produktams. Teigiama, kad būtent tradiciniais metodais fermentuota soja (tofu, miso, shoyu) turi geriausias sojai priskiriamas savybes ir yra lengviausiai įsisavinama.

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau 30 metų propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Prekės ženklo šalis:
Japonija
Prekės kodas: MK61
EAN kodas: 502155400074
Šviesi miso pasta, ekologiška
250 g

Šviesi miso pasta, ekologiška

8,99 €
35.96/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui