Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Imbieras, maltas, ekologiškas (40 g)

Lebensbaum

Imbieras, maltas, ekologiškas (40 g)

Lebensbaum
2.87
2.87

Šildančio aštraus skonio „Lebensbaum” ekologiškas maltas imbieras. Keptiems patiekalams, kepiniams, čatniui (indiškas padažas) ir kt. Tinka gardinti šviežius ir žieminius šildančius patiekalus.

Šiltuose tropiniuose regionuose augančio imbiero šaknys yra vienas iš popiliariausių prieskonių pasaulyje.

Sudėtyje gali būti garstyčių ir salierų pėdsakų.

Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Aromatą išsauganti pakuotė.
Griežta kokybės kontrolė. Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Indijoje užaugintas, Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sveiki Guodos pastebėjimai apie prieskonių naudą:

https://www.youtube.com/watch?v=O4afT-YqtuE

Ajurvedoje imbieras naudojamas ypač plačiai: kaip prieskonis, arbatų ingredientas, vaistingųjų receptų dalis. Imbieras dažnai dedamas į mišinius pagerinti kitų medžiagų įsisavinimą.

Daktaras Partap Chauhan savo knygoje „Ajurveda. Mokslas apie gyvenimą ir sveikatą“ pateikia tokius naminių vaistų nuo peršalimo ir kosulio receptus:
- sumaišyti 1/2 arb. šaukštelio imbiero ir tiek pat ciberžolės miltelių su valgomuoju šaukštu medaus. Vartoti du kartus per dieną.
- 2-3 kartus per dieną vartoti po arb. šaukštelį imbiero sulčių, sumaišytų su arb. šaukšteliu medaus.
- virinti valgomąjį šaukštą supjaustyto imbiero 1 puodelyje vandens. Perkošti, įdėti cukraus ar medaus. Gerti šiltą.

Nacionalinio Senėjimo instituto (National Institute on Aging), kuris įeina į JAV Nacionalinių sveikatos institutų sistemą (National Institutes of Health (NIH), duomenimis imbieras pagal antioksidantų kiekį patenką į daugiausiai antioksidantų turinčių produktų sąrašą.

Daugiau apie imbierą:
- (angliškai) http://www.nutrition-and-you.com/ginger-root.html

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku.

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės kodas: PS183
Bar kodas: 4012346156507

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN