Veganams

Džiovinti šitakio grybai, ekologiški

40 g
9,99 €
249.75/kg €
12,49 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiški džiovinti šitakio (shiitake) grybai – egzotiški, subtilaus skonio, patiekalams suteikia gurmanišką skonį. Daug skaidulinių medžiagų ir baltymų. Tinka veganams.

Šitakio grybai dažniausiai auginami nenatūralioje aplinkoje – ant medienos pjuvenų blokų, o šie „Clearspring“ šitakio grybai užauginti natūralioje aplinkoje ant ąžuolų rąstų. Kruopščiai auginami, surenkami ir džiovinami, kad kuo geriau būtų išlaikytas jų unikalus aromatas ir skonis, kuris vertinamas ne tik Rytų, bet ir Vakarų virtuvėje.

Paruošimas ir naudojimas: mirkyti vandenyje apie 30 min. Pašalinti kietus stiebus, supjaustyti (jei yra poreikis). Galima gaminti su kruopomis, daržovėmis, dėti į sriubas. Tinka kepti ar troškinti.

Sultinio gaminimas: apie 15 min. virti šitakio grybus jų mirkymo vandenyje su jūros daržovėmis. Paruoštą sultinį skanu pilti į miso sriubą, galima dar paskaninti sojų padažu.

Sertifikatas: NL-BIO-01, ne ES žemės ūkis

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, tame tarpe ir jūros daržovės,  atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Sužinokite daugiau:
- Lieknų Bičių atsiliepimas: „Juos renkuosi džiovintus, tad visada, kai staiga užsimanau egzotiško patiekalo, randu keletą savo virtuvės spintelėje. Šiuos grybus japonai laiko ilgaamžiškumą suteikiančiu maistu bei mano, kad jie turi įvairių vertingų bei gydomųjų savybių.“
- (angliškai) Šitakio grybų maistinės savybės, paruošimas ir kt.

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau 30 metų propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Japonija
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MK141
EAN kodas: 502155498791
Džiovinti šitakio grybai, ekologiški

Džiovinti šitakio grybai, ekologiški

9,99 €
249.75/kg €
12,49 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui