Traškus žemės riešutų kremas, ekologiškas

350 g
4,99 €
Ištikimo kliento kortelė
3,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Rugsėjo 30 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Rugsėjo 30 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiškas traškus žemės riešutų kremas yra lengvai sūdytas jūros druska. Naudojamas kaip užtepas, padažams arba karštiems patiekalams gardinti. Be glitimo ir be palmių aliejaus. Nepridėta cukrų (sudėtyje yra natūralių cukrų). Puikus baltymų šaltinis.

Šis „Clearspring“ ekologiškas žemės riešutų kremas nėra hemogenizuotas. Jame nėra hidrinto palmių ar kitų pigių augalinių aliejų. Sudėtyje tik ekologiški žemės riešutai ir truputis jūros druskos, kad būtų išryškintas natūralus žemės riešutų saldumas.

Stiklainėlyje su užsukamu dangteliu.

Kita informacija

Atsiliepimai:
- Lieknų Bičių atsiliepimas: „Jo sudėtis ideali – 99,4 proc. riešutai + jūros druska. Jame nėra hidrinto palmių ar kitų pigių augalinių aliejų. Galima sakyti, kad tai visiškas home made variantas. Ir šį riešutų sviestą naudoju ne tik sumuštinukams, tačiau ir įvairiausių desertų, pyragų, keksiukų gamybai ar net makaronų padažams.“

Remiantis maistingumo duomenų baze (nutritiondata.self.com), žemės riešutai turtingi vitaminais ir mineralais. Turi daug folio rūgšties (120% RMV – referencinė maistinė vertė suaugusiems), niacino (75%), vitamino E (69%), tiamino (54%), pantoteno rūgšties (30%), vario (110%), mangano (95%), fosforo (53%), magnio (44%), kalio (35%), cinko (33%), geležies (32%).

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau daugiau nei 25 metus propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: PU93
EAN kodas: 502155498917
Traškus žemės riešutų  kremas, ekologiškas
350 g

Traškus žemės riešutų kremas, ekologiškas

4,99 €
Ištikimo kliento kortelė
3,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui