Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

20. Kodėl jūsų parduodami pieno pakaitalai yra brangesni už kai kuriuos analogiškus produktus rinkoje?

Du to paties pavadinimo produktai nebūtinai yra vienodi. Yra kelios labai aiškios aplinkybės į ką reikėtų atkreipti dėmesį:
- ar produktas ekologiškas, ar ne. Mūsų parduodami pieno pakaitalai - ekologiški. Tai reiškia ne tik, kad žaliava išauginta be aršių pesticidų ir ribojant chemines trąšas, bet ir kad gamybos metu nepridėta įvairių konservantų, kvapiklių bei dažiklių, kurie yra dažniausi alergenai. Ekologiška kilmė ypač svarbi sojai, nes ekologiškos sojos sėkla yra tikrinama dėl GMO.
- kokio dydžio yra pakuotė - 1 l ar 0.75 l. Ir mūsų rinkoje yra platinami riešutų bei javų gėrimai, kurių dalis pakuočių yra 0.75 l, nors dydžių skirtumas į akis nekrenta. Aišku, kad mažesnis produkto kiekis ir kainuoti gali mažiau.
- pagrindinės kultūros koncentracija (tai kainos prasme stipriausias veiksnys). „Ecomil“ migdolų piene yra 7% migdolų, „NaturGreen“ sojos piene sojų – 7.2%, avižų piene avižų - 16%, ryžių piene ryžių - 16%. Neretai rinkoje pasitaiko riešutinių gėrimų, kuriuose riešutų koncentracija siekia vos 3-5%. Internetinėse parduotuvėse ši koncentracija toli gražu ne visada ir nurodoma. Akivaizdu, kad priklausomai nuo koncentracijos kaina turėtų skirtis. Nebent klientas nori mokėti už vandenį gražioje pakuotėje...
- saldiklis. „Ecomil“ ir „Naturgreen“ visuose pienuose (kurie apskritai saldinami), naudojamas agavų sirupas. Kaip žinia, jis yra vertingesnis už cukrų, nes jo mažas glikemijos indeksas ir jis saugesnis diabetikams. Be to, ir skonis jo geresnis.

„Ecomil“ (Ispanija) yra ypač stiprus miltelių pavidalo pieno pakaitalų gamintojas. Miltelių pavidalo produktai turi daug privalumų, lyginant su skystais. Reikia daug mažiau pakuotės, todėl mažiau lieka šiukšlių. Milteliai ilgiau galioja, juos galima laikyti ir ne šaldytuve, patogu pasiimti keliaujant ir pan. Iš miltelių galima pasidaryti norimos koncentracijos ir saldumo gėrimą, naudoti juos ruošiant košes ar kitą maistą. „Ecomil“ naudoja migdolus, kurie auga 70 km spinduliu apie gamybos vietą.

„Ecomil“ ir „Naturgreen“ pieno pakaitalai.

Visos teisės saugomos © LIVIN